Domowe sposoby na pryszcze tu zawarte są całkowicie naturalne i nie mają żadnych skutków ubocznych, jak to ma miejsce przy środkach farmakologicznych na receptę. Wiele osób wpisuje w wyszukiwarkę hasła w stylu “pryszcze domowe sposoby”. Przeczytaj wszystkie wskazówki, zastosuj je i ciesz się piękną cerą na długi czas!  Tak więc co najlepsze na pryszcze?

Sok z cytryny

To jeden z najprostszych i najpopularniejszych sposobów radzenia sobie z niechcianymi wypryskami na skórze. Wmasuj trochę w miejsce wystąpienie pryszcza, a po kilku godzinach zniknie lub będzie niewidoczny dla innych osób.

Zimno jest tym, co na pryszcze działa najlepiej

Przykładając kostkę lodu kilka razy dziennie na parę sekund pomoże usunąć nieproszonych gości z twarzy, szyi czy pleców.

Herbata z bratka to bardzo dobry i skuteczny sposób na pryszcze

Specyfik znany już od dawna, stosowany nawet kilka pokoleń wstecz. Do kupienia w niemal każdej aptece, w formie właśnie herbaty lub tabletek. Oczyszcza pory, pozbywając się bakterii.

Olejek z drzewka herbacianego oraz miód

Świetnie radzą sobie z tymi małymi krostami. Po dokładnym umyciu twarzy wodą, aplikujemy je na twarz.

Pasta do zębów

Domowe_sposoby_na_pryszczeTak, zwykła pasta miętowa pomaga w walce z wypryskami. Należy nałożyć ją na twarz, najlepiej w nocy, poczekać aż zaschnie, a później zmyć z twarzy po około 30 minutach (lub po przebudzeniu). W ten sposób pryszcze są zasuszane znacznie szybciej i skuteczniej. Ta pasta działa jak domowe maseczki na pryszcze. Osoby z wrażliwą skórą nie powinny stosować tej metody, gdyż może ona wysuszyć skórę i złuszczyć ją.