Fryzury sylwestrowe, to temat, który dosłownie i w przenośni zajmuje nam głowę, w jedną szczególną noc, a raczej w pewien wieczór, który poprzedza pożegnanie starego i powitanie nowego roku. Bo też jest się nad czym zastanawiać. Na balu sylwestrowym nie wypada pojawić się w uczesaniu, jakie nosimy na co dzień.

Fryzury na sylwestra muszą być niezwykłe i wystrzałowe. Jak uczesać się na tę szczególną okazję? Co mieć na głowie podczas sylwestrowej nocy? Czym ozdobić fryzurę, by wzbudzić podziw, a nie uśmiechy politowania? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Sprawdź co jest modne

Na imprezie lub balu noworocznym nie wypada pokazać się w czymś, co było krzykiem mody, ale nim już nie jest. Krzyk, jak wiadomo, jest głośny, ale krótki. Zanim więc zdecydujesz jak uczeszesz i w co przystroisz głowę w tę szczególną noc, dowiedz się jakie sylwestrowe fryzury są modne w danym sezonie. O wiedzę tę nie jest trudno. Pokaz takich fryzur łatwo zobaczyć w telewizji lub w internecie. O radę możesz poprosić też fryzjera, do którego chodzisz na co dzień.

Zachowaj krytycyzm

Wiedza o tym co jest modne jest potrzebna, ale nie oznacza, że musisz w pełni i bezkrytycznie dostosować się do modowych trendów. Bycie modnym nie polega bowiem na stuprocentowym naśladowaniu mody, ale na umiejętnym dopasowaniu jej do siebie. Przejrzyj fryzury na sylwester, a następnie zastanów się jakie elementy proponowanych fryzur pasują do ciebie. Dobrze dobrana fryzura musi pasować zarówno do sylwetki, jak i twarzy. Jeśli masz okrągłą buzię, daruj sobie burzę loków, nawet jeśli jest modna w danym sezonie. Swoją znajomość modowych trendów podkreśl delikatnie falując włosy lub kręcąc jeden fikuśny kosmyk. Krytycznie podejdź także do modnych kolorów włosów. Wybierz taki, w którym będzie ci do twarzy. Nie sugeruj się wyborem przyjaciół i znajomych. Nie rób niczego wbrew sobie. Twoja fryzura na sylwester ma poprawiać, a nie pogarszać ci samopoczucie.

Znajdź fachowca

Sylwestrową fryzurę najlepiej powierzyć komuś, kto zna się na rzeczy. Uczesania na sylwestra muszą wyglądać perfekcyjnie i przetrwać ładnych kilka godzin. Właśnie dlatego trzeba poświęcić im tyle czasu. Nie ma rady: na przygotowaniu odpowiedniej fryzury spędzisz większość dnia poprzedzającego zabawę noworoczną. Wizytę u fryzjera zamów odpowiednio wcześnie. W wieczór sylwestrowy zakłady fryzjerskie czynne są nieco krócej, a chętnych na obcinanie i czesanie nie brakuje. Nie eksperymentuj z wielobarwnymi i ekstrawaganckimi pomysłami na głowę. Samodzielne eksperymenty w tym zakresie mogą źle się skończyć. Zabawa sylwestrowa z głową wyglądającą nie tak jak miała wyglądać, z pewnością nie będzie należała do udanych.

Nie bój się zaszaleć

Fryzury_sylwestroweNoc sylwestrowa to czas, w którym możesz pozwolić sobie na coś naprawdę ekstrawaganckiego. Nie bój się zaszaleć i olśnić znajomych czymś zupełnie nowym i wyjątkowym. Powierz swoją głowę fachowym rękom, dopasuj modną fryzurę do swojego wyglądu i upodobań i ruszaj na imprezę. Niech twoja fryzura na sylwester będzie miłym i ekscytującym wspomnieniem początku nowego roku.