Jak powiększyć piersi, to spory problem dla pań, których natura nie obdarzyła zbyt obficie, jeśli chodzi o biust. Nie żeby małe piersi nie były ładne i atrakcyjne, ale duże biusty są modne. To one przykuwają oczy większości mężczyzn. Istnieją różne sposoby powiększania biustu. Poświęcamy im niniejszy artykuł.

Powiększanie biustu bez skalpela

Wbrew obiegowej opinii powiększanie biustu wcale nie musi oznaczać kosztownego, ryzykownego i bolesnego zabiegu chirurgicznego. Dziś możliwe jest powiększanie biustu bez operacji. Efekt większych piersi można osiągnąć na wiele sposobów. Piersi wyglądają na większe jeśli dobrze je wyeksponujemy. Właściwa ekspozycja piersi zależy od doboru biustonosza. Dobry biustonosz to taki, który podtrzymuje biust we właściwej pozycji. Chodzi o to, by piersi nie opadały na boki lecz ładnie układały się z przodu. Biust zdaje się większy także wtedy, gdy miseczki biustonosza nie zakrywają go całkowicie. W zależności od kształtu i rozmieszczenia piersi dobiera się inny krój biustonosza. To kwestia indywidualna i każda kobieta sama musi sprawdzić, w jakim biustonoszu jej biust prezentuje się najokazalej i najlepiej.

Większy biust dzięki ćwiczeniom

Nie ma cudów, żadne ćwiczenia na powiększenie biustu nie zmienią małych piersi w niezwykle obfity biust. Z drugiej strony, dzięki regularnym ćwiczeniom można poprawić wygląd piersi. Cwiczenia na wiekszy biust są proste i nie wymagają zbytniego wysiłku. Na efekt można liczyć tylko wtedy, gdy wykonuje się je regularnie. Oto jedno z takich ćwiczeń: stań prosto, ugnij ręce w łokciach, ustaw je na wysokości piersi tak, by palce dłoni skierowane były do siebie. Teraz energicznie przesuwaj ręce do tyłu, tak jakbyś chciała, by oba łokcie zetknęły się na plecach.

Większy biust dzięki kosmetykom

Wygląd piersi zależy przede wszystkim od tego, w jakim stanie jest pokrywająca je skóra i tkanki znajdujące się tuż pod nią. Powszechnie wiadomo, że wraz z wiekiem skóra i tkanki podskórne tracą swoją jędrność, sprężystość i elastyczność. Wszystko dlatego, że słabną włókna kolagenowe odpowiedzialne za młody wygląd skóry. Starzenie się skóry i tkanki podskórnej na piersiach skutkuje ich opadaniem, co sprawia, że wydają się mniejsze, niż są naprawdę. Zdrowe i naturalne metody powiększania biustu polegają na regularnym stosowaniu kosmetyków, składniki których spowalniają proces starzenia się biustu. Ważne jest, by kosmetyki te zawierały w swoim składzie substancje naturalne, które nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę. Istnieje cała gama kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji biustu. Kosmetyki te dostosowane są do problemów skórnych pojawiających się w każdym wieku.

Większy biust dzięki chirurgom

Jak_powiekszyc_biustJeśli chcemy znacząco powiększyć biust, musimy oddać się w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Oni wiedzą jak powiększyć biust, by nie odbiło się to negatywnie na zdrowiu kobiety. Podstawowy i najczęściej stosowany sposób na powiększenie biustu polega na wszczepieniu implantów piersiowych. Implanty te dobierane są indywidualnie pod względem rozmiarów i kształtów. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym. Po operacji niezbędny jest kilkudniowy pobyt w szpitalu. Przez jakiś czas po zabiegu trzeba nosić specjalną bieliznę, która utrwala nowy kształt piersi.