Jak spędzić Sylwestra we dwoje? Część będzie wolała spędzić Sylwestrową noc na zabawie do rana. Jednak są również tacy, którzy będą woleli spędzić romantyczną noc we dwoje z ukochaną osobą. Jeśli jesteś zainteresowany, pokażemy Ci kilka pomysłów na noc sylwestrową we dwoje.

1. Zaplanujcie razem postanowienia noworoczne.

Wraz z bliską osobą zapiszcie na kartkach swoje postanowienia. Każdy z osobna, aby nie wzorować się partnerem. Po napisani wymieńcie się kartkami i wspólnie przedyskutujcie Wasze postanowienia. Można wymyślić różne inne sposoby na zabawę z postanowieniami noworocznymi.

2. Intymna kolacja we dwoje to bardzo fajny pomysł na sylwestra.

Przygotujcie wspólnie kolację sylwestrową, podzielcie zadania w kuchni i zacznijcie współpracować. To bardzo fajny pomysł, aby wspólnie spędzić czas i przygotować posiłek. Wieczór zaczyna się już w kuchni, gdzie na pewno będzie ciekawie. Po przygotowaniu kolacji zjedźcie razem pijąc szampana i słuchając spokojnej muzyki.

3. Zorganizuj sylwestrową wycieczkę we dwoje.

Zarezerwuj wycieczkę we dwoję w jakieś wyjątkowe miejsce , gdzie spędzony czas będzie jeszcze piękniejszy. Może być to Paryż lub po prostu w spólny wypad w góry. Będzie to wspaniała i niezapomniana noc sylwestrowa.

4. Wspólna wymiana pocałunków w Nowy Rok.

Gdy będzie dochodziła północ zbliżcie się i namiętnie pocałujcie. Będzie to bardzo wyjątkowa i romantyczna chwila sylwestra spędzanego we dwoje. Pocałunki przy niebie pełnym petard, to esencja całego wieczoru.

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły jak można spędzić sylwestra we dwoje, napiszcie je w komentarzu! :)

Sylwester_we_dwoje